H i z m e t l e r i m i z
Taşıyıcı Annelik
Tüp Bebek Merkezimize Hoş Geldiniz
Copyright © 2012 Doğuş Tüp Bebek
Taşıyıcı annelik çiftlerden anne adayının rahimi olmadığı zaman veya bebek taşımaya elverişli olmadığı durumlarda çiftlerin anne baba olmalarına olanak sağlayan bir işlemdir. Doğuştan rahimi olmayan, rahimi yeterince gelişemeyen veya sonradan sağlık problemi nedeniyle rahimi alınan bayanlar bu yöntemle anne olabiliyorlar. Rahimi olmayan veya elverişli olmayan bayanların yumurtaları eşlerinin spermleri ile birleştirilerek elde edilen embriyo onu doğana kadar taşıyacak olan taşıyıcı annenin rahimine yerleştirilir.

Böylece anne babanın genetiğini taşıyacak olan bebeği taşıyıcı anne sadece 9 ay boyunca taşımakta ve doğum sonrasında da gerçek ebeveynlerine teslim etmektedir. Rahimi olmayan veya bebek taşımaya uygun olmayan bayanlarda eğer yumurtlama da gerçekleşmiyorsa taşıyıcı annelik işlemine ek olarak yumurta nakli de uygulanabilir. Yani bu durumda dışardan elde edilen yumurtalar (taşıyıcı anne olacak bayandan veya herhangi başka bir bayandan olabilir) baba adayının spermi ile döllenir ve elde edilen embriyo yine taşıyıcı annenin rahimine yerleştirilir. Taşıyıcı anne doğum sonrası onu yetiştirecek gerçek ailesine verir.
Uzm. Emb. Fatma TERTEMİZ (ÜYTE Merkezi Sorumlusu)
Adres:  Şht. Erdoğan Mustafa Sok. No:19 Yenişehir, Lefkoşa / Kıbrıs
Tel1: 0533 869 23 30
Tel2: 0533 851 21 53
Son Güncelleme: 07.07.2012
     Doğuş Hastanesi - Kıbrıs Tüp Bebek Merkezimize hoş geldiniz. Doğuş Tüp Bebek Merkezi olarak amacımız, hasta odaklı, koşulsuz hasta memnuniyeti için, tıbbi teknolojideki son uygulamalarla gelişmiş  tüm enstrümanları kullanarak yüksek gebelik başarısı sağlamaktır.

     Merkezimizde normal tüp bebek (IVF/ICSI) işleminin yanı sıra yumurta donasyonu, sperm donasyonu, embriyo donasyonu, yumurta dondurma ve sperm  dondurma işlemleride yapılmaktadır.

    Kıbrıs'ta tüp bebek uygulamalarındaki uygun fiyatlarımız ile ailelere bebek sahibi olma konusunda yardımcı oluyoruz.
Tüp Bebek İşlemi (IVF)
Prenatal Genetik Tarama (PGD)
Kısırlık (Infertilite) Tedavisi
Lazer İle Tomurcuklanma
İnseminasyon (Aşılama)
Micro Enjeksiyon (ICSI)
Yumurta Dondurma
Fetal Redüksiyon
Erkek'de Kısırlık  Tedavisi
Kadın'da Kısırlık Tedavisi
Embriyo Dondurma
Powered & Designed by Ata Bilişim
Sperm Donasyonu (Nakli)
Yumurta Donasyonu (Nakli)
Embriyo Donasyonu (Nakli)
Ana Sayfa
Son Haberler
Başarı Oranlarımız
İletişim
İrtibat için;
Kuzey Kıbrıs
Uzmana Danışın
0392 223 64 39
0533 869 23 30
0533 851 21 53