H i z m e t l e r i m i z
Kuzey Kıbrıs
Tüp Bebek Merkezimize Hoş Geldiniz
Copyright © 2012 Doğuş Tüp Bebek
Uzm. Emb. Fatma TERTEMİZ (ÜYTE Merkezi Sorumlusu)
Adres:  Şht. Erdoğan Mustafa Sok. No:19 Yenişehir, Lefkoşa / Kıbrıs
Tel1: 0533 869 23 30
Tel2: 0533 851 21 53
Son Güncelleme: 07.07.2012
    Akdeniz'in incisi Girne'nin bulunduğu Kıbrıs Adası, Akdeniz'deki adaların en doğusunda yer almaktadır. Bu bölgede, Sicilya ve Sardunya adalarından sonra en büyük üçüncü adadır. Kıbrıs Adası, en yakın kıyılarından Türkiye’ye 40 mil, Suriye’ye 60 mil ve Mısır’a 250 mil uzaklıkta yer almaktadır. Kuzey Kıbrıs, en geniş noktalardan ölçüldüğünde 100 mil uzunluğunda ve 40 mil genişliğinde olup, toplam 1357 mil karelik alan kapsar. Bu da, Kıbrıs Adası'nın yaklaşık olarak %36’sına denk gelmektedir.

    Girne'nin kalbi olan Marina’yı çevreleyen, yarım ay biçiminde dizilmiş, restoranlar ve barlar bulunmaktadır. Alış veriş merkezi 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Girne Marina Bölgesinin dinlendirici ve rahatlatıcı özelliğine ek olarak yakın mesafede bulunan Casino ve diğer eğlence seçenekleri de vardır. Girne Marina’nın tam karşısında Lusignan – Venedik dönemlerinden kalan Girne Kalesi ve kalenin içindeki Batık Gemi Müzesi, Halk Sanatları Müzesi ve yakınında bulunan Archengelos Michail Kilisesi (İkon Müzesi) gezilmesi gereken yerlerdendir.
     Doğuş Hastanesi - Kıbrıs Tüp Bebek Merkezimize hoş geldiniz. Doğuş Tüp Bebek Merkezi olarak amacımız, hasta odaklı, koşulsuz hasta memnuniyeti için, tıbbi teknolojideki son uygulamalarla gelişmiş  tüm enstrümanları kullanarak yüksek gebelik başarısı sağlamaktır.

     Merkezimizde normal tüp bebek (IVF/ICSI) işleminin yanı sıra yumurta donasyonu, sperm donasyonu, embriyo donasyonu, yumurta dondurma ve sperm  dondurma işlemleride yapılmaktadır.
Tüp Bebek İşlemi (IVF)
Prenatal Genetik Tarama (PGD)
Kısırlık (Infertilite) Tedavisi
Lazer İle Tomurcuklanma
İnseminasyon (Aşılama)
Micro Enjeksiyon (ICSI)
Yumurta Dondurma
Fetal Redüksiyon
Erkek'de Kısırlık  Tedavisi
Kadın'da Kısırlık Tedavisi
Embriyo Dondurma
Powered & Designed by Ata Bilişim
Sperm Donasyonu (Nakli)
Yumurta Donasyonu (Nakli)
Embriyo Donasyonu (Nakli)
Ana Sayfa
Son Haberler
Başarı Oranlarımız
İletişim
İrtibat için;
Kuzey Kıbrıs
Uzmana Danışın
0392 223 64 39
0533 869 23 30
0533 851 21 53