H i z m e t l e r i m i z
Doğuş Hastanesi - Ekibimiz
Tüp Bebek Merkezimize Hoş Geldiniz
Copyright © 2012 Doğuş Tüp Bebek
Uzm. Emb. Fatma TERTEMİZ (ÜYTE Merkezi Sorumlusu)
Adres:  Şht. Erdoğan Mustafa Sok. No:19 Yenişehir, Lefkoşa / Kıbrıs
Tel1: 0533 869 23 30
Tel2: 0533 851 21 53
Son Güncelleme: 07.07.2012
     Kuzey Kıbrıs Doğuş Hastanesi, tek dal hastanesi olarak Kadın Doğum Hastalıkları ve Tüp Bebek Tedavileri  alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Hastanemiz 1992 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Şevket ALPTÜRK tarafından Doğuş Doğum Kliniği olarak kurulmuştur. 2005 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından değerlendirilip Hastane izni alarak Doğuş Hastanesi adını almıştır. 2006 yılında ise yine aynı şekilde değerlendirilip bünyesinde Üremeye Yardımcı Tedavi Teknikleri (ÜYTE) Merkezi bulundurma izni alarak Doğuş Tüp bebek Merkezi'ni  de hizmete sundu.

     Hastane bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de gerek son teknolojiye sahip araç gereciyle, gerek konularında tamamen uzman kadrosuyla gerekse hastalarına karşı gösterdiği konukseverliği ile hastalarını  her zaman en iyi ve en rahat şekilde ağırlayacaktır.

     Doğuş Hastanesi - Kıbrıs Tüp Bebek Merkezimize hoş geldiniz. Doğuş Tüp Bebek Merkezi olarak amacımız, hasta odaklı, koşulsuz hasta memnuniyeti için, tıbbi teknolojideki son uygulamalarla gelişmiş  tüm enstrümanları kullanarak yüksek gebelik başarısı sağlamaktır.

     Merkezimizde normal tüp bebek (IVF/ICSI) işleminin yanı sıra yumurta donasyonu, sperm donasyonu, embriyo donasyonu, yumurta dondurma ve sperm  dondurma işlemleride yapılmaktadır.
Tüp Bebek İşlemi (IVF)
Prenatal Genetik Tarama (PGD)
Kısırlık (Infertilite) Tedavisi
Lazer İle Tomurcuklanma
İnseminasyon (Aşılama)
Micro Enjeksiyon (ICSI)
Yumurta Dondurma
Fetal Redüksiyon
Erkek'de Kısırlık  Tedavisi
Kadın'da Kısırlık Tedavisi
Embriyo Dondurma
Powered & Designed by Ata Bilişim
     Doğuş Hastanesi ekibinin tüm personeli  konularında uzman ve kendilerini kanıtlamış kişilerden oluşmakta ve sürekli olarak dünya genelinde tıp gelişmelerini takip ederek kendilerini yenilemektedir.

     Amacımız bebek sahibi olmak isteyen ailelerin bebeklerini en kısa zamanda kucaklarına almalarını sağlamaktır.  En büyük sloganımız 'Bebeksiz yuva kalmasın' ışığı doğrultusunda çalışan ekibimiz şimdiye kadar  aileyi çocuk sahibi yapmıştır.


Ekibimiz
Sperm Donasyonu (Nakli)
Yumurta Donasyonu (Nakli)
Embriyo Donasyonu (Nakli)
Ana Sayfa
Son Haberler
Başarı Oranlarımız
İletişim
İrtibat için;
Kuzey Kıbrıs
Uzmana Danışın
0392 223 64 39
0533 869 23 30
0533 851 21 53